Şirket Profili
alt
1943
1943'te kuruldu.
10
Dünyadaki en iyi 10 markadan biri
300
Küresel Çapta 300'den fazla distribütörlük
1943'den beri

XCMG, 1943 yılından beri faaliyet gösteren bir inşaat makinesi üreticisidir.XCMG, 70 yılı aşkın tecrübesiyle dünyanın en kapsamlı ürün yelpazesine sahiptir.Günümüzde, XCMG küresel ağır makine endüstrisinin ilk 10 sırasının içinde yer alıyor.


XCMG'nin inşaat makineleri, vinçler, zemin makineleri, yol makineleri, ekskavatörler, beton makineleri, madencilik makineleri, forekazık makineleri, kerestecilik makineleri, yangın söndürme makineleri, ağır kamyonlar, sanitasyon makineleri, tarım makineleri ve benzeri ekipmanları ve hatta daha fazlasını içeren hayret verici bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Dünyanın en kapsamlı ürün yelpazesine sahibiz ve müşterilere inşaat makineleri alanında eksiksiz çözümler sunuyoruz. Diğer işlerimiz ise finans, leasing ve makine geri dönüşümüdür.


Kalite; ürünlerimizle ilgili, müşterilerimize verdiğimiz ilk sözümüzdür.Ürünlerimizin kalitesini ve güvenilirliğini sağlamak için dünyanın en ileri teknolojilerini ve üretim ekipmanlarını kullanıyoruz. Çin, ABD, Almanya, Hollanda, Polonya, Avusturya, Brezilya, Hindistan ve Özbekistan'ın içinde bulunduğu dünyanın her yerindeki birçok ülkede üretim merkezlerimiz bulunmakta. Ayrıca, Schwing, Fluitronics ve AMCA'nın da aralarında olduğu başka şirketler ile birleşmeler ve satın almalar yoluyla uzmanlığımızı daha da arttırdık.Şu anda üretim ve geliştirme kapasitemiz, hidrolik silindirler, pompalar, valfler, motorlar, transmisyonlar ve akslar gibi parçalardan, komple makinalara kadar her alana uzanıyor.


Teknoloji ve inovasyon alanında büyük bir rekabet üstünlüğüne sahibiz. Avrupa, Amerika, Hindistan ve Brezilya'da yaratıcı ve yenilikçi uluslar arası etkili Ar-Ge merkezlerimiz bulunmaktadır. XCMG, şu an itibari ile Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya ve Japonya'dan sektörün önde gelen 200'den fazla uzmanının da içinde bulunduğu 6000 çalışanlı, seçkin bir Ar-Ge ekibine sahiptir. Profesyonel Ar-Ge ekibimiz ve en ileri düzeydeki inovasyon departmanımız, ürünlerimizin en ince ayrıntısına kadar titizlikle hazırlandığının garantisini verir.


Ürünlerimizi 170'in üzerinde ülkeye ve bölgelere ihraç ediyoruz. An itibari ile, müşterilerimize zamanında ve etkili satış, bakım ve yedek parçalarda kapsamlı teknik destek sağlayan,  küresel çapta 300'den fazla satış ve servis merkezimiz bulunmaktadır.


Misyonumuz; Mühendislik teknolojilerini geliştirerek, inşaat ve sürdürülebilir kalkınma konusunda küresel çapta çözümler üretmektir.